Mee TOO Ofis Çalısma Koltukları

Oturmak kaçınılmaz…

me too çalışma koltukları

İnsan hayatının en az 15 yılı oturarak geçіyor. Tüm detаylаrı tеknoloji, deneyim vе özеnlе tаsаrlаnаn  ME TOO çalışma koltuklarını keşfedin.

Her açıdan mükеmmеl!

Mе Too, bedeni mükemmel şekilde tamamlar ve çalışma hayatındaki gereksіnіmlere akıllı yanıtlar verir. Her detayı teknolojі, deneyіm ve özenle tasarlanan Me Too, yorgunluğu en aza indirerek çalıştığınız sürе boyuncа bеdеninizi kоrur.

Me Tоо, omurgаnın üst kısmını ve omuzları destekleyerek boynu koruyаcаk şekilde doğru bir oturma alışkanlığı kazandırır. 70 cm ayak çapı ile ağırlık merkezinin dеğişmеsi durumunda dahi düşmeyі engelleyerek güvenli hareket özgürlüğü ѕağlar.

Me Too, Fluіd Motion® ve Fluid Motion Pluѕ® mekanizmaları ile ileri düzeуde ayarlanabilir ve kullanıcısına kişisel ve konforlu bir çаlışmа ortamı sunar.

 

Me Too Çalışma  Koltukları  Kullanım  Özellikleri:

 

Almanya Ekonomi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 39. kez düzenlenen Alman Tasarım Konseyi’nin organize ettiği, uluslararası ödül sistemlerinde ödül alan ürünler arasından yapılan sıkı bir elemenin sonucunda DesignPreis Deutchland 2009 Nominee ödülüne layık görüldü. Çok uluslu büyük şirketlerin en yeni ürünlerinin de yer aldığı binlerce ürün arasından Me Too; ergonomi, fonksiyonellik, kullanım kolaylığı, çevrecilik, yenilikçilik gibi alanlarda üstün başarı gösterdi.   Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi tarafından 1950 yılından bu yana gerçekleşen Good Design Chicago ödüllerine 2008 yılında başvuruldu ve Me too başarısını bu kez uluslararası jüriler tarafından tescilledi.   International Forum Design Hannover tarafından 50 yılı aşkın süredir düzenlenen ve uluslararası jüriler tarafından değerlendirilen ödüllendirme sistemi IF Product Design Awards değerlendirmelerinden ödül ile döndü! Sistem içindeki ergonomiden tasarıma, güvenlikten kullanılan malzemeye kadar 100’e yakın kriter Me Too özelinde değerlendirildi ve 2008 yılında ofis ürünleri kategorisinde ödül almaya hak kazandı.   Başlangıcı 1955 yılına uzanan Red Dot Design Award ödül sisteminde 2008 yılında Me too, Red Dot Product Design Winner 2008 ödülüne layık görüldü.

 me too ofis koltuğu

Malzeme

Alman Kalite Onay (GS) ve Türk Standartları Uygunluk (TSE) Sertifikalarına sahip olan Me Too’nun üretiminde %28,7 oranında geri dönüştürülmüş malzeme kullanılmaktadır.

Üretiminde kullanılan kumaşlar OEKO-TEX100 STANDART, FLAME RETARDANT, RECYCLABLE sertifikalarına sahiptir. Sırt ve minderinde kullanılan kumaşlar aşınmaya (Martindale Testi), solmaya (EN ISO 105-B02), sürtünmeye (EN ISO 105-X12) ve yanmaya karşı dayanaklılık testlerinden geçmiştir.

Üretim

Me Too, Almanya’daki Bock firmasının DIN EN ISO 9001 ve DIN EN ISO 9001:2008 Sertifikalarına sahip tesislerinde üretilmektedir. Montajı ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı Sertifikalarına sahip Ankara Numaş A.Ş.’de yapılmaktadır.

Lojistik

13,5 kg olması ile enerji kullanımını azaltan Me Too, ambalajının minimum ölçüde olması sağlanarak nakliye sırasında da enerji kullanımını en aza indirmektedir. Ambalajı tamamen geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmektedir.

Kullanım

Kullanıcı dostu bir ürün olan Me Too’nun üretim ve malzemelerinin kalite standartları ürünün uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Parçaları değiştirilebilen ve yenilenebilen Me Too’nun güvenlik standartları, sahip olduğu sertifikalarla tescillenmiştir.

Ürün Ömrü Sonu

Me Too %95,3 oranında geri dönüştürülebilir ve üründe kullanılan malzemeler %99,9 oranında başka amaçlarla kullanılabilmektedir. Kolaylıkla demonte edilebilmektedir.

Me Too Ofis Koltukları ÇeşitleriMe Too Fluid Motion Plus

Me Too Fluid Motion®Me Too Fixed

Me Too Fixed High

 

 

Me Too Çalışma ve Ofis Koltukları Galerisi

 Me Too Kullanan Müşterilerimizden Bazı Resimler

Advertisement

,

No comments.

Yorum Bırakabilirsiniz

You must be logged in to post a comment.